27 Ocak 2014 #2259117

Garanti Bankası Kredi Kartı Limitim Artırmıyor

Garanti Bankası'ndan aldığım kredi kartımı yaklaşık 6-7 yıldır kullanmaktayım. Daha önce mühendis olarak bir şirkette çalışırken sürekli kredi kartı limitim artıyordu ve kredi verelim diyorlardı.


Şimdi kendi şirketim var ve kredi kartı ödemelerimi düzenli yaptığım halde bankamatikten yaptığım limit artış taleplerime olumlu cevap verilmiyor. Bankaları anlamak oldukça güç. Bizim şirkette maaşlı yanımda çalışan adamların bile kredi kartı limitleri benden yani patrondan yüksek.

Ali 134 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Ali K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön