01 Mayıs 2013 #1773580

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti!

Gold bilgisayardan 4-5 ay önce 3D bir televizyon siparişi verdim. Eşim S**** K. bonus kartıyla firma 3600 tl ücreti çekip İstanbul'dan getirteceğini bildirdi. Ancak 1 hafta sonra ürünü bulamadıklarını belirtince siparişi iptal ettiler ve meblağı kartımıza iade ettiklerini bildirdiler. Ancak 4 ay ertelemeli uygulama nisan ayında yürürlüğe girmiş ve geçen ay almadığımız tv'nin ilk taksiti kartımızda çekilmişti. Gold ise bir ay sonra söz konusu ilk taksit meblağını karta yatırdı ve bizden bir günde aldıkları 3600 tl'yi 12 ayda taksitle geri vereceklerini söylediler. Ancak bu durum bizim kartımızın limitini de bloke ettiriyor ve isteğimiz bu süreçte limit yüzünden mağdur edilmemek.

Serhat 94 Okunma

Cevaplar

  • Serhat26 Haziran 2013

    Bunca sürede hiçbir şey yapmadılar. Hala aynı şekilde aydan aya GOLD önce çekiyor sonra yatırıyor. Kısacası hiçbir şey değişmedi.

  • Serhat05 Mayıs 2013

    Değerlendirme sonucunu hala bekliyoruz...

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön