11 Şubat 2014 #2285893

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Arttırımı Yapmıyor!

Garanti Bankası Bonus kredi kartım var. Zamanında lazım olmaz diye düşük limit istemiştim. (800 TL) Her ay düzenli tam borcumu ödüyorum. Harici bir kredi kartı çıkarttırdım fakat ortak limit olduğu için iptal ettirdim. Garanti Bankası'nın iptal bölümünden aradıklarında limit konusunda yardımcı olabileceklerini ve 5 bin TL'ye kadar atırabileceğimi söylediler. Bende kart limitimin yükseltmesini istedim ve yine dalga geçercesine her zaman olduğu gibi hiçbir sonuç alamadım.


Garanti Bankası ile birlikte bir adet kredi kartım daha var. Toplam limiti 1.600 yapıyor. Gelirimin 4 katı alma hakkım var iken ve düğün arifesinde acil ihtiyacım var iken ne yazık ki limitim artırılmıyor ve hiç yardımcı olunmuyor.

Emre 120 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Emre A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön