15 Mayıs 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Limit Artışı Sorunu!

Maaş müşterisi olduğum Garanti Bankası'nın adıma çıkarttığı Bonus kredi kartı 0 TL limit ile tanımlanmış. Aylık net gelirimin 5000 TL olduğunu ve diğer bankalarda tanımlı tüm kartlarımın toplam limitinin 2800 TL olduğunu şubeye de internet şubesine de belirttiğim halde günlerdir kredi kartı limitimi arttırmayı başaramadım.

Şube SMS yolunu kullanın diyor, internet şubesi her seferinde "ek gelir belgesi getirin ya da diğer kart limitlerini düşürün diyor". Yani maaşımın 4 katına kadar limit tanımlayabileceğiniz karta neden günlerdir limit tanımlanmıyor anlayamadım. En son bu kanaldan umut bekliyorum.

Engin 533 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı18 Mayıs 2015

    Problemim hakkında oldukça ilgili davranıldığı için teşekkür ederim.

  • Engin15 Mayıs 2015

    İlgili sorunum üzerine aynı gün hatta üç saat içinde benimle temas kuruldu ve problemin çözümü için birkaç farklı departmandan bilgi alınıp ilgili yerlerle bağlantıya geçildi. Problemim halledilip bana tekrar bilgi verildi. 3 gündür uğraştığım bu sorunu üç saatte çözen Garanti Bankası çalışanlarına teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Engin Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön