28 Ocak 2014 #2262484

Garanti Bankası Kredi Kartı Israrı!

Bu bankadan maaş alacağımız için, hesap başvurusu yaptık. Fakat bize Kredi Kartı başvurusu yapılması zorunlu olarak gösterildi. Halbuki öyle bir şey yokmuş. Neyse kredi kartını 9 ay gibi bir dönem kullandım ve kapatma kararı aldım. Bu kapatma işlemleri için kişiye durmadan soru soruyorlar.


Kapatmak istiyorum diyorum, bu cevabı kabul etmiyorlar. Konuşmayı uzattıkça uzattılar. Neyse ki uzun bir konuşmanın ardından kapandı. Aslında hesap kartımın da kapanması için gişeye dilekçe vermiştim, onu da kapatmadılar. 3 Ay içinde 2 kez arandım. Kredi Kartı başvurusu için.
Ben Kredi Kartı için, aranmak zorunda değilim. Bilinçli tüketici olarak da istediğim zaman kredi kartı başvurusu yaparım.

Serdar 77 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Serdar B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön