11 Eylül 2015 #3700752

Garanti Bankası Kredi Kartı İptali

Garanti Bankası'na ait olan Garanti Bonus kartımı sadece birkaç kez kullanmam üzerine 04.08.2015 Tarihin'de 75 TL Dönem aidat kesintisi yapıldı. 11.09.2015 tarihin'de kart aidatını ödeyip bankaya ait tüm kartlarımı iptal ettirmek için talep de bulunduğumda müşteri temsilcisi tarafından yapılan kesintiyi geri ödeme teklifleriyle karşılaştım.


Kart talebinde bulunduğumuz da hemen çıkartılabiliyor, ancak iptal ettirmek için aradığımız takdir de müşteri temsilcileri ısrarla ikna etmeye çalışıyor. Gelen teklifleri kabul etmediğim halde bu kadar ısrarcı olunmamalı kartlarımı iptal etmek için "5" kere tekrar etmem mi gerekiyor?

Atakan 194 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2015

    Müşterimiz Atakan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön