11 Şubat 2014 #2288789

Garanti Bankası Kredi Kartı İptali!

1964***9 numaralı müşterisiyim 5549-****5026 no'lu kredi kartım yapılandırmaya girdi ve ödendi . Dekontlar elimde kartı iptal için bankaya gittim banka yapılandırmada olduğu ve bunun sonucu kartı ödediğim için otomatikman kartın iptal edildiğini söylediler, bende bankayı aradım onlarda iptal edildiğini ifade ettiler.


Bugün bakıyorum 1,290 tl limitli bu kartın ekstresi geliyor. Sıfır borç görünmesine rağmen bu kartı kabul etmiyorum Garanti Bankası eğer buna bir çözüm bulamazsa mahkeme yoluyla hakkımı arayacağımı belirtmek isterim. bu yanlışlığın acilen giderilmesini istiyorum.

Kenan 217 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Kenan D.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön