31 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı İadesi Yapılmayacakmış!

Aynı bankadan bireysel emekliliğim olmasına ve hatta kartımdan otomatik ödeme talimatı ile ödenmesine rağmen kart iadesi başvurum olumsuz karşılanmıştır. Geçen yıl taahhütte bulunarak bu ücretin iadesi sağlanmıştı lakin bu yıl bu tarz bir öneri teklif dahi edilmedi. Bunun üzerine banka ile tüm ilişkimi sonlandırma kararı almış ve bankaya iletmiş bulunmaktayım. Oysa önceki yıl gibi 1 yıl daha kartı kapatmama sözüme istinaden kart ücretim iade edilmiş olsa kart iptali talebinde bulunmayacaktım. Garanti Emeklilik ile olan bağımı da bu banka ile birlikte koparacağımı ve kart ücreti almayan farklı bir banka ve bu bankaya ait bireysel emeklilik firması ile çalışacağımı bilgilerinize sunarım.

Sibel 235 Okunma

Cevaplar

  • Sibel31 Temmuz 2015

    Banka bundan sonraki süreçte kart ücreti almamak için geri adım atmıyor olduğundan kart iptalimi talep ettim. Kart aidatım kesildigi tarih sonrasında başka bir harcamam olmadığı için çekilen 75 TL'lik son aidat iade edildikten sonra kartım iptal edildi. Şimdi Garanti aracılığı ile yapılan bireysel emekliliğimi de farklı bir kanala geçireceğim. Bundan sonraki süreçte Garanti grubu ile çalışmayacak ve yarattığı bu olumsuz intibayı çevrem ile paylaşacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Sibel A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön