18 Nisan 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Hala Onaylanmadı!

Garanti bankasından 10 bin TL kredi çektim ve krediyi çektiğim günün ertesi günü beni aradılar ve şahsına kredi kartı onaylanmış görünüyor kullanmak istermisiniz şeklinde bi talepte bulundular ben hayır kullanmak istemiyorum dedim ve daha sonradan kararımı değiştirdim alo garantiden kredi kartı kullanmak istediği ve iş adresime gönderilmesini istedim.


1 haftayı geçti hala onay bekliyor sanırım ki bir geri dönüş yapılmadı. Bu konuda bankanın şahsıma bilgi vermesi veya kredi kartım onaylanmış ise şahsi iş adresime gönderilmesini talep ederim.

Barış 72 Okunma

Cevaplar

  • Barış22 Nisan 2013

    Merhaba; Hala bana bir geri dönüş yapılmadı en kısa zamanda bana yardımcı olma anlamında bir geri dönüş yapılmadığı takdirde yasal haklarıma başvuracağımın bilinmesini isterim. Bilginize Teşekkürler İyi Çalışmalar Sayılarımla; Barış KASIRGA

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön