23 Ocak 2014 #2252960

Garanti Bankası Kredi Kartı Faizi Alıyor

Garanti Bankası Bonus kartımın Aralık Ay'ı borcumun tamamını ödememe rağmen Ocak Ay'ı ekstremde 11.62 TL faiz işletilmiş olup bankayı aradığımda bir önceki ayda hesabımı kapatmadığım için hesap kesimine kadar olan zamandan dolayı faiz işletildiğini söylediler. Borcunuzun tamamını ödemenizin hiçbir anlamı yok, banka sizden kılıfına uydurup faiz alıyor.


Aralık Ay'ı ekstremde aidat ücreti olarak 79 TL hesabıma işletilmiş olup hem haksız alınan faizin hem de aidat ücretimin iadesini istiyorum.

Ali 58 Okunma

Cevaplar

  • Ali27 Ocak 2014

    Daha önceki problemlerime çözüm bulmadıkları için...

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Ali A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön