02 Aralık 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcunu Kapattığım Halde Kullanıma Açmıyor!

Garanti Bankası'ndan bana gelen bir mesajla iki dönem üst üste borcu ödemediğim için kartımın kullanıma kapatıldığına dair mesaj geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp geçen dönemleri ya tam yada minimum asgari ücreti ödediğimi açıklayıp sistem üzerinden onlara da teyit ettirdim.


Üstelik hesap kesim tarihim ayın 27'si olduğu ve ben ayın 25'inden son ay ki asgariyi yatırmışken kartımı kapatmışlar. Fazla uğraşmamak için geri kalan tüm borcu da yatırdım, buna rağmen günlerdir kartımı kullanıma açmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise 4440333'ten bazen 20 dakika hatta kaldığım halde bir yere bağlanamadan hattan düşürülüyorum.

İlhan 74 Okunma

Cevaplar

  • İlhan07 Şubat 2014

    Kesinlikle etmeyeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. İlhan Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön