24 Kasım 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcum ve Tehditler!

Kredi kartım icralık oldu. Toplam 1350 TL borcum vardı. Avukatlık Bürosu bana ayda 100 TL ödeyerek kapatırsınız dedi ve ben 11 aydır ödedim. Yılbaşına doğru da arayın kalan borçta indirim yaparız kolaylık gösteririz. Zaten 200 TL kadar kaldı demişlerdi telefonda. Şimdi ben aradım bana ödemem gereken 1800 TL var diyorlar. Faize de faiz mi işletiyorlar? Devletten izin mi almışlar vatandaşın iliğini, kemiğini bitiririz diye? Karakaş Hukuk Bürosunun eline düşmeyin. Mezara bile sokarlar para için. Ve konuşan hanımlar da tehditli konuşuyorlar!

Güner 86 Okunma

Cevaplar

 • Güner23 Ağustos 2016

  Siz bence avukatlık büronuzu değiştirin. Okumuş avukat olmuşlar ama... . Maalesef siz anladınız gerisini. Şimdi sayenizde kredi notum düştü. Nu sildirmenizi istiyorum.

 • Güner05 Ocak 2016

  Şikayet var com ailesine teşekkürler. Ama ben bir sonuç alamadım hukuk bürosu bana dönmedi. Sadece ödeme günü hatırlatıyolar. Ama benim borcun şubatta bitiyor. Eğer faiz olarak ana borç kadar yüklü bir meblağ alacaklarsa... .Garanti Bankasını kutlamak lazım.

 • Güner29 Kasım 2015

  Ben faizden faiz alan bir hukuk firmasını yetkilendiren ruhsatlı tefecilere teşekkür etmeyeceğim.

 • Garanti Bankası Temsilcisi24 Kasım 2015

  Müşterimiz Güner C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön