12 Mart 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Borç Bilgilendirmesi

Gerçekten bıktım artık Garanti Bankası'ndan 1 hafta önce mesaj attılar attıkları gün ödedim hala hem mail hem SMS geliyor. SMS'de 241 TL borç belirttiniz. Euro hesabımdan 100 Euro alacakta dolar hesabımdan 200 dolar borcu olduğum için 241 TL olarak hesapladınız diye düşündüm ama hala SMS ve mail geliyor.


Hala borcum varsa dediğim gibi 100 Euro alacağımdan düşün şayet borcum yoksa beni neden rahatsız ediyorsunuz sürekli. Arıyorum siz bile bilmiyorsunuz kaç para borcum olduğunu. En kısa sürede maaş hesabım hariç bütün garanti hesaplarımı ve ürünlerimi kapatacağım.

Emre 229 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Emre S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön