05 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Biriminin Kabalığı Ve Tutarsızlığı!

Uzun yıllardır Garanti Bankası ile bireysel olarak ve de firma boyutunda çalışmaktayız. Firma olarak yıllık 1,5 milyon TRY ve bireysel olarak çalışanlarımız da yıllık kişi başı 40 bin TRY para döndürmekte. Bu bankada ve çalışan sayısı da aşağı yukarı 40 kişi.

Geçen yıl yatan kredi kartı aidatımın iptali için aradığımda ve bunu rica ettiğimde bu kriterleri sayıp arkadaş hemen iptalini gerçekleştirdi. 2013 Şubat ayı ekstremde yazılı hala.

Bu sene aradığımda son derece kaba ve saygısız bir tavırla böyle bir şeyin mümkün olmadığı böyle bir uygulamalarının olmadığı ve yapılamayacağı belirtildi. Bende geçen sene ne vardı da yapıldı diye sorunca, sert bir üslupla "onu ben bilemem .... bey" dendi.

Timur 81 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Timur S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön