16 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi Kartı Bilgilerimi Görüntüleyemiyorlar!

Garanti bankası kredi kartımı iptal ettim. Taksitlerimin ne kadar olduğunu sorduğumda şifreniz yoksa size bilgi veremiyoruz diyorlar 444 0333 aramamda asgari 8,5 dk bekliyorum şubeyi arıyorum şubedeki bayan beni şikayet et diyor. Bu nasıl bir öz güven acaba? Sorun çözümü yok neden çünkü bankaları ile ilişkimi kestim. Sorumsuz bir kaç insan yüzünden siz bizim bankanın müşterisi değilsiniz. Onun için bilgi veremiyoruz şubeye gidin diyorlar.


Ben haklı olarak müşteri numaramı soruyorum, veremiyorlarmış. Ben başka bankadan mı öğreneceğim? Bu nasıl bir çalışma sistemi? Esefle kınıyorum.

Fatih 51 Okunma

Cevaplar

  • Fatih29 Haziran 2013

    garanti bankası memurları babalarının dükkanı gibi müşteriyi tersliyorlar bunlara bu teminatı veren yönetim nerde acaba yönetim kurulundan birinin akrabası mı anlaşılan sağlam bir tanıdığı var arkasında bunlar olabilir ki oluyor bari bunu müşteriye yansıtmamayı öğretin zahmet olmazsa

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön