01 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusunda Yanlış Adres Bilgileri Kaydı Yapılması

Kredi kartı başvurusu yaptım ancak kart elime ulaşmadı. Mail adresime gelen hesap özetine baktığımda adres bilgilerinin yanlış olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda adres değişikliği için şubeye gitmem söylendi. Kartları iptal etti ancak tekrara başvuru yaptığımda yine şubeye gitmeme gerektiği söylendi.


Banka çalışanını yaptığı hatanın ceremesini müşteriye çektiriyorlar. Çalışan bir insan olduğumu belirttiğim halde kendi hataları yüzünden şubeye gitmeme gerektiği belirtiliyor. Bu şikayetimi internet sitesinde belirtmek istedim ama kart ya da müşteri numarası olmadığı için şikayet bile edemedim.

Tc 358 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Özlem Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön