20 Ekim 2016 #6739786

Garanti Bankası Kredi Kartı Aldı!

73 yaşındaki ve kulakları duymayan babam H*** G***'ye American Express kredi kartı çıkartıp daha sonra da hiç kullanmamasına rağmen gidip kart üyelik bedeli yansıtmış - ailemizin sevgili bankası Garanti Bankası, hem de şimdi faizi ile beraber ödemesini talep ediyormuş kendileri. Şu işe bakın ki, bankalarımız bu kadar ayağa düşmüş -para kazanma yöntemleri türetmiş. En kısa sürede bankanızdan kendisini kurtaracağım. Hiçbir ilişkisi kalmayacak! Sordum kendilerine; bu kadar kaba olmanız paraya açlığınız dolayısıyla mı yoksa müşterilerinizi genel olarak önemsememenizden mi kaynaklanıyor diye - henüz cevap gelmedi.
Diyebileceğim şu ki sevgili Garanti Bankası - yaptığınız bu haksızlığın düzeltilmemesi durumunda gerekirse yargı kanalıyla bu işin takipçisi olacağımı bilmenizi isterim.

Mehmet 592 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet29 Ekim 2016

    Para başka şubeden yatırılmış diyen banka 1 hafta geçti hâlâ hangi şubeden olduğunu tespit edemedi, hayret - kime suç atacaklar sonunda çok merak ediyorum.

  • Mehmet23 Ekim 2016

    Durumu babamla görüştüm. Dediğim gibi problem kulaklarının ağır olması dışında bankanın kazık atma içgüdüsünden kaynaklanıyor. Özetle; hayatında kk kullanmamış ve kk ne olduğunu bile bilmeyen birine kk yapıştırıoysun hem de Amerikan express. Banka görüyor ki bu adam kk kullanmıyor, hatta şifre belirleme ve aktivasyon yapamayacak vaziyette. Napalm diyorlar biz bu adama kart aidatını geçirmemiz lâzım. Mesaj yazıp "taksiti para" geçirme yöntemiyle kk'dan avans çeker gibi hesabına para yatiriyolar. Bir sonraki ay da herkesin tahmin edeceği gibi anında 107 TL'de kart aidatı. Banka hiç soru sormadan 500 TL nakit avansı hesaba yatırır ama babam soru sormaya kalkınca, sülalen nereli gibi abuk

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Sorun yaşadığınız için üzgünüz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön