14 Mayıs 2013 #1796025

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İptal Etmiyor!

5549'la başlayan garanti bankası kredi kartıma bu dönem ki ekstrede 59 tl kart ücreti yansıtılmıştı. Ben de bunun iadesi için müşteri hizmetlerini aradım ancak görevli şahıs böyle bir şeyin mümkün olamayacağını yalnızca 20 tl'lik (şaka gibi) bonus yüklenebileceğini söyledi. 59 tl kart ücretine karşılık 20 tl bonus teklifi cidden komik. Ki bu bankadan 200.000 tl'lik kredi kullanmış durumda olmama, tüm ekstrelerimi zamanında ödememe rağmen hiçbir değerimiz yokmuş demek ki onların nezdinde.


Eğer kart ücretimi iade etmiyorsanız yansıttığınız kart ücreti tutarında bonusu kartıma yüklemenizi talep ediyorum. Bunu da yapamıyorsanız bana yanlış banka ile çalıştığımı kanıtlamış olacaksınız.

Gökay 38 Okunma

Cevaplar

  • Gökay31 Mayıs 2013

    bugün müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucunda, kartımı 1 yıl boyunca iptal etmemem şartıyla, 59 tl'lik yıllık kart ücretimin iadesini sağlamış bulunuyorum. teşekkürler...

  • Gökay27 Mayıs 2013

    2 hafta geçti ve hala bana ulaşılmadı!

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön