31 Ocak 2014 #2268078

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İptal Etmedi

Bu şikayeti Garanti Bankasından bir yetkilinin görüp değerlendirmesi için değil, başka kişileri uyarmak ve onlara bilgi vermek amacı ile yazıyorum. Çünkü gördüğüm muameleden sonra, hem gururumu korumak hem de onlara başımın gözümün sadakası olsun diyerek, benden kesilen 69 tl lik üyelik bedelini düşünmeden kartımı iptal etmek zorunda bırakıldım !


Görüşme boyunca, öyle sorumsuz öyle ilgisiz öyle gelişi güzel konuşuldu ki, müşteri olarak benim anladığım; ister iptal edin, ister etmeyin, biz nasıl olsa 69 tl yi yazdık hesabınıza! Tehdit bile edildim : iptal ederseniz, bir daha bu kadar yüksek limitli kredi kartı alamazsınız bizden.

Kemal 82 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Kemal Erdem Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön