29 Ocak 2014 #2264585

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Her yıl olduğu gibi Kasım ayında yine kartımdan yıllık aidat adı altında 59 TL çekildi. Geçen yıllarda Garanti Bankası müşteri hizmetlerini aradığımda eski müşterisiniz deyip, iade alıyordum. Bu yıl aradığımda bu uygulamanın değiştiğini ancak yine de benden çekilen tutarı bana puan olarak yükleyeceklerini söylediler.


Bir kaç gün sonra hesabımı kontrol ettiğimde 40 TL değerinde puan yatırdıklarını gördüm. Tekrar arayıp niye tutarın hepsini yatırmadınız diye sorduğumda, biz size böyle demiştik ama yine inceleme yapıp size döneceğiz dediler.


Bir ay sonra da size verilen bilgide hata yoktu, itirazınız sürüyorsa BDDK'ya başvurun yazılı bir mail aldım. 19 TL için uğraşmazlar düşüncesi bu.

Pınar 92 Okunma

Cevaplar

  • Pınar14 Şubat 2014

    tabiki de hiçbirşey yapılmadı. yine aynı cevaplar ve kendilerini haklı çıkarmacalar. madem öyle benim de kararım farklı banka ile çalışmak ve kart borcunu bir an önce bitirip kapatmak.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Pınar Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön