02 Haziran 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Çok aktif olarak kullandığım kredi kartıma 75 TL üyelik bedeli adı altında ücret tahakkuk ettirilmiştir. Bunun iptali için aradığımda müşteri temsilcisi bana 40 TL bonus verebileceklerini ancak bu şekilde telafi edilebileceğini bildirildi. Ancak rahatsız edici olan müşteri ayrımcılığı yapılmasıdır.


Bazı müşterileriniz dilekçe ile iptal ettirdiğini biliyorum ve buna bizzat şahit oldum. Hatta kendim bizzat düzenledim dilekçeyi bunu iptal etmeniz için illaki büyük bir firma sahibimi olmamız gerekiyor. Diğer bankalarda bu ücreti 1 kez arama yapıp bu durum bildirildiğinde iptalini yapıyor. Eğer bu ücret geri alınmazsa bankanıza ait olan 2 adet kredi kartımı ve maaş kartımı iptal ettireceğim.

Beytullah 184 Okunma

Cevaplar

  • Beytullah02 Haziran 2015

    Yine yardımcı olunmadı bana özel istisnanız olması gerekiyor denildi ndn ayrımcılık yapılıyor

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Beytullah A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön