20 Ekim 2016 #6738667

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Ve İptali

2012'de maaş hesabı açarken, banka personeli hileli bilgilendirmesi (maaş müşterilerine vermek zorundayız yoksa ATM kartı gelmez) ve benim acemiliğimle bonus kart aldım. Aradan geçen 4 senede bu karta hiç dokunmadım. 7. ayda kartınız yenilenerek adresinize gönderilmiştir mesajından sonra hesabımı kapatarak kullanmadığım bonus kartı ve ATM kartımı iptal ettirdim.


8. ayda arayarak sizi yeniden kazanmak istiyoruz dediler. 1 yıl kartımı kapatmamak üzere 70 TL bonus yüklediler. 9. ayda kartı aktif olarak ilk kez kullanmaya başladım. 10. ayda 82.5 TL yıllık üyelik ücreti yansıtılıyor. İade talep ettiğimde maalesef yanıtı alıyorum. Eğer kart ücretini iade edilmezse taahhütten cayıp bonusunuzuda geri ödeyeceğim. İptal edelim kart aidatı ödemek istemiyorum dediğimde, tamam diyorlar. İşleminiz başlatıldı diyorlar ama sorgu no. Mesajı gelmiyor. Ya kartın iptalini, ya da aidat iadesi rica ediyorum.

Güray 286 Okunma

Cevaplar

  • Güray25 Ekim 2016

    Garanti Bankası masal anlatıyor. hiçbir şekilde aidat iadesi yapmıyor. Ayrıca kartı kapatmak isteseniz bile aidat ücreti tahsil ediyor. Kanunen yasak olmasına rağmen kart aidatını alıyor ve uzlaşmıyor. ''Küskün bir müşteri kazandık pasif konumdan aktif kullanıma geçti. '' diyerek kar sağladığının farkında bile değil. Bugün ve saat itibariyle temelli olarak bir müşteri kaybetti. Ve inanıyorum ki bu çözüm üretmeyen tutum, politika ve vizyonları sayesinde bu sayı daha da artacaktır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön