14 Ekim 2016 #6686521

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Teyit Edildiği Halde Geri Ödenmiyor!

Eskiden maaş müşterisi olduğum için hala hesabı ve kartına sahip olduğum banka, maalesef bireysel müşteriye dönüldüğünde gereken ilgiyi göstermiyor. Bu bankanın stratejik odağı kurumsal müşteriler olabilir ama yine de Alo Garanti sesli yanıt sisteminde süpervizör tarafından geri ödenilecek garantisi verilmiş bir kart ücreti için, müşteri bu kadar bekletilmez! Hem onayım olmadan yıllık 200 TL'ye yakın bir ücret kesiyorsunuz, hem ödemeyeceğim, iptal ediyorum dendiğinde 'önce ödeyin sonra biz iade edeceğiz' diyorsunuz. Kart iptal olunca telefon bankacılığını kapatıp muhatap bırakmıyorsunuz. Şubeye gidiyorum, form dolduruyorum, ardından her gün hem de günde 4-5 kez şubeyi arıyorum, şubedeki 3 müşteri temsilcisi de hep meşgul! müşteri temsilcisine e-posta atıyorum, ona da yanıt yok. Sayın İzmir/Halit Ziya şubesi çalışanları acilen aidatımın geri ödenmesini ve bana bir yanıt verilmesini rica ediyorum!

Selda 299 Okunma

Cevaplar

  • Selda'nın Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    Sonunda geri ödeme yapıldığı için teşekkürler ama bunun şikayet portalına taşınmadan çözüllmesini beklerdim Garanti Bankası'ndan. Sayısız cağrım, şube talebim, şubeyi en az 20 kez aramışlığım var. Ama çözüm şikayetvar sayesinde isleme konuldu.

  • Garanti Bankası Temsilcisi14 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön