01 Ekim 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Ödemekten Bıktım!

Garanti Bankası'nın senelerdir kredi kartını kullanıyorum ama artık bu kart aidatları ile ilgili şikayet de bulunmaktan yoruldum. Yani neye istinaden bu kadar ısrarcı olduklarını anlamıyorum. Yasal olmayan bir kazanç üzerinden bize bu duruma kabul ettirmeye çalışıyorlar.

Garanti Bankası'nın benden geçen ay almış olduğu kredi kartı aidat ücretini geri iade etmelerini istiyor ve artık geri iade olmaz ise kesinlikle ödemeleri yapıp kredi kartını kapattırıp tüketici heyetine ve gerekli diğer mercilere 10 seneye geriye dönük şikayette bulunacağımı bildirmek isterim.

Seyda 37 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Şeyda A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön