01 Kasım 2016 #6833967

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti

Uzun yıllardır müşterisi olduğum ve düzenli ödemelerini gerçekleştirdiğim Garanti Bankası'nın kredi kartı aidatını her yıl hesabıma yansıtması ve itiraz ettiğimde 82,50 TL karşılığında kartımı bir yıl kapatmama sözü isteyip %65 bonus yükleyip devam edelim sözünden artık sıkıldım. Zaten Mortgage kredimi sizden kullanmışım, maaşım sizde, maaşımı hemen çekmiyorum kredi kartını kullanıp düzenli de ödüyorum. Bir müşteriden beklentiniz daha nedir ki bu kadar hesap işletim ücreti yansıtıyorsunuz? Birçok banka maaşlı müşterilerine kredi kartı aidatı yansıtmıyor. Yine birçok banka benim gibi düzenli müşterilere ulaşıp kendileri ile çalışmak için cazip teklifler sunuyor. Ama Garanti Bankası maalesef müşteri temsilcileri bile müşteri memnuniyetini düşünmeden sonucu kestirip atabiliyor. İşine gelirse çalışırsın der gibi muamele. Garanti'nin bu tarzını sevmediğim için kısa zamanda yollarımı ayıracağım.

Mesut 286 Okunma

Cevaplar

 • Mesut'un Teşekkür Mesajı14 Kasım 2016

  Haklı müşteri hattındaki Melike hanım ve Kredi kartları müşteri temsilcisi Jale hanıma süreçteki müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Mesut14 Kasım 2016

  Haklı müşteri hattından Melike hanım ve kredi kartlarından Jale hanıma süreçteki müşteri memnuniyeti önceliğini benimsemeleri ve çözüm odaklı yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Mesut02 Kasım 2016

  Haklı müşteri hattı tarafından arandım. Müşteri temsilcisi arkadaşlar kadar umursamaz değildi arayan personel. Görüşmeyi yaptığım çalışana beni dinlediği için teşekkür ederim. Lakin sorunumun çözümü için yetkisi olmadığını aidatı neden kestikleri hakkında bilgi vermek zorunda olduğunu kendiside bende biliyorduk. Çözüm olmayan iki tarafında zamanını alan bir konuşmaydı. Ben çözüm odaklı bir yaklaşım beklerdim kısacası.

 • Garanti Bankası Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli müşterimiz, İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz. Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız. Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz. - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00) - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu İyi günler dileriz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön