15 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti.

14.12.2014 Tarihinde kartıma 69 TL Yıllık üyelik bedeli yansıtılmış. Bu ücretin tarafıma geri ödenmesi hakkında aramama rağmen ücretin geri ödenmeyeceğini söylediler, sanki kredi kartınızı kapatın der gibi bir tavır takındılar.

Bonus kartımı 1 yıl kapatmamak için 20 TL bonus önerdiler bu nasıl bir müşteri memnuniyetidir anlamadım. Bu paranın ödenmesini istiyorum. Ödenmediği takdirde kesinlikle kartımı iptal edeceğim bir daha Garanti Bankası kredi kartı kullanmayacağım ve önermeyeceğim.

Camu 223 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Sami I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön