10 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesti

25.11.2014 tarihinde sahip olduğum bonus card için yıllık aidat bedeli olarak 69 TL kesilmiştir. Anca bu kesilen aidat 25.11.2014 ile 25.11.2015 tarihlerine ait aidat bedelidir. Buna karşılık eğer aidat bedeli alacak ise kartımın derhal iptal edilmesini istedim ve kartımı kapattırdım.


Haliyle ödediğim aidat bedelinin geri yüklenmesini beklerken, aidat ücreti kesildikten sonra kartımı kullandığımdan dolayı aidat bedelinin geri ödenemeyeceği söylendi. Yıllardır sorunsuz bir şekilde bonus kartımı aktif olarak kullanan bir müşteri olarak Garanti'nin bu yaptığı tam bir haksızlıktır! Bu olayın yasal takipçisi olacağım!

Fatih 347 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Aralık 2014

    Mağduriyetim tam anlamıyla giderilmiş olmasada sunmuş olduğunuz çözüm önerisi için teşekkürler.

  • Fatih'in Teşekkür Mesajı19 Aralık 2014

    Çözüme dayalı yaklaşımınızdan ve sunmuş olduğunuz çözüm önerisinden dolayı teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön