22 Temmuz 2015 #3391257

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Kesintisi Yapıyor

Garanti Bankası denilen kuruluş kredi kartımdan 75 TL üyelik aidatı kesmiştir. Üstelik otomatik ödeme talimatı verip, onlardan kesmemeleri için söz almış iken. Eğer bu kartı kullanıyorsanız ve sizden otomatik ödeme talimatı vesaire talep ederlerse, inanmamak gerek. Çünkü verilen sözlerin hepsi birer yalandan ibaret. Ayrıca bu aidatı ve hakkımı hukuk yoluyla da alacağım. Hodri meydan Garanti!
Ayrıca bana yardımcı olamayan şahıslar; Ç*** Hanım (sicil:201412), E*** Bey (sicil:35105).
Not: Bu çalışanların üstü yokmuş ve onlardan başka kimse iptal yetkisine sahip değilmiş. Ses kayıtlarından da bakabilirler (20.07.2015).

Levent 432 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Levent Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön