06 Şubat 2014 #2278457

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı İadesi!

Kredi kartımdan alınan aidat ile ilgili olarak bankanın haklı müşteri hattını aradım; Alınan aidatın bir kısmı size özel üyelik indirimi denilerek geri verilmiş bundan önceki yıllarda aradığım zaman kesilen aidatın tamamı ya iade ediliyor yada bonus olarak yükleniyordu eksik kalan kısmın da iadesini yada bonus olarak yüklenmesini istedim haklı müşteri hattı olarak yardımcı olamayacaklarını bildirdiler.


Banka ile ilgili şikayetlere çözüm üretmek üzere açılan bir servisin talebi dahi işleme almaması doğru mudur? Aynı banka tarafından diğer bir arkadaşıma ise hiç yansıtılmamış aidat. Arayanın aidatını iptal ediyorlar,aramayan dan ise aidat almaya devam ediyorlar.

Hidayet 1.853 Okunma

Cevaplar

  • Hidayet10 Şubat 2014

    Hiç bir girişimde bulunulmadı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Hidayet S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön