03 Aralık 2014

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

6 yıldır Garanti Bankası ile çalışıyorum aynı zamanda maaş müşterisiyim. Ayrıca otomatik ödeme talimatım var ve ödemelerimi günü gününe düzenli yapıyorum. Ekstremde 69 TL'lik kart aidatını görünce çağrı merkezini aradım ve bu bedelin iadesini istediğimde müşteri temsilcisi bu tutar iade olmaz isterseniz 20 TL puan verelim dedi.


Kartı kapatmak istediğimi bu tutarı ödemek istemediğimi ilettiğimde de tabii hemen kapatma talebinizi alıyorum dendi. Kapatma talebini verdim. Şuan yapılan şikayetleri okuyorum da kimisine 20 kimisine 35-40 TL puan teklif edilmiş. Bu neye göre belirleniyor. Garanti Bankasını aradığında da çözüm için değil bilgi vermek için arıyor, çözüm bekliyorum.

Muhammed 192 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed09 Aralık 2014

    K.kartıma alınan 69 tl lik yıllık aidata karşı ödül puan olarak 50 tl yükleneceğini kartımın da tarafımdan kapatma talimatı verdiğimden dolayı açılması için harcama yapmam gerektiği söylendi bu alışverişi yaptık fakat kartım iptal oldu yapılan işlemlerden garanti personelinin birbirinden haberi yok çözüm üretiliyor ama sonuç yok.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Muhammed Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön