06 Şubat 2014 #2279039

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

2003 yılından beri kullandığım Garanti Bankası bonus kartımdan her yıl düzenli olarak yıllık aidat ücreti kesilmekteydi, her yıl itiraz etmeme rağmen en son çare olarak tüketici hakem heyetine başvurdum.


31.10.2013 te tüketici hakem heyetinden çıkan karar ile birlikte 10 yıllık aidat ücretlerim tarafıma iade edildi. aradan 3 ay geçtikten sonra tekrar haksız olarak tarafımdan 2014 yıllık aidat ücreti kesildi. Bu ücretinde haksız olduğunu düşünmekteyim ve tarafıma iadesini talep etmekteyim. Aksi halde tekrar tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Olcay 74 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimiz Olcay S.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön