05 Şubat 2014 #2277965

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

Toplam 8 adet banka kredi kartı ile birlikte Garanti Bankası Bonus kart kullanıcısıyım. Kredi kartımı yoğun bir şekilde kullanıyorum ve 31.01.2014 tarihli ekstrem de gelen 69 TL'lik kart aidatı bedelini tarafıma ivedi bir şekilde iade edilmesini istiyorum.


Zira kullandığım diğer kredi kartlarında da böyle bir ödemeyi hiçbir zaman kabul etmedim ve bu şekilde hiçbir ödeme yapmadım. Geçmiş senelerdeki üyelik ücreti itirazlarımın bankanız tarafımdan lehime sonuçlandığını hatırlatır, aynı zamanda yeni çıkan yasa ile kart aidat bedellerinin iptal edildiğini de biliyorum.

Volkan 62 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Volkan A.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön