21 Ocak 2014 #2247079

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Alıyor

Garanti Bankası yıllardır kullandığım kredi kartımdan her sene geri çektikleri kart aidatını bu sene geri çekmeyeceğini belirtiyor. Kredi kartını alırken özellikle sormuştum kart aidatı var mı diye varsa almayacaktım işlem yapan müşteri temsilcisi kart aidatı olduğunu ama geldiğinde bizi ararsanız aidatı geri çekeriz diye bilgi verdi bende güvenip kabul ettim.


Geçen sene aynı durum için haklı müşteri hattı ile görüştüm ses kaydı dinlendi ve haklı bulundum aidat geri çekildi. Bu sene bu işlemi yapamayacaklarını yasalara göre kart aidatını aldıklarını belirtiyorlar geçen seneki garanti ile bu seneki arasındaki farkı anlayamadım. Garanti Bankası'nın sözünde durmasını yardımcı olunmasını istiyorum.

Ramazan 40 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan13 Şubat 2014

    Garanti Bankası daha öncede yaptığı gibi yine sadece otomatik bir mail ile geri dönüş yaptı bir telefon görüşmesi bile yapılmadı.Anlamadığım geçen sene bu işlem için elinden geleni yapan Garanti Bankası' nın bu seneki tavrı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Ramazan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön