21 Ocak 2014 #2246720

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Garanti Bankası tarafından kesilen kart kullanım bedelinin haksız kazanç elde edildiğini düşünerek geri ödenmesini istedim ve kartımı kullanıma kapattım daha sonra banka müşteri temsilcisinden tarafıma dönüş sağlandı ve kartı kullanıma açtırmam şartı ile geri 79 TL yükleneceğini söylediler bende kabul ettim.


Bugün müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmeler neticesinde kart kullanım bedelinin geri ödeneceği konusunda hiçbir işlemin başlatılmadığı söylendi. Tarafıma neden bir müşteri temsilcisi yüklenecek diyorken bir diğeri hiçbir işlem başlatılmamış diyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Ertan 74 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Ertan C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön