03 Nisan 2015

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidatı

Garanti Bankası Bonus Plus kredi kartı için son hesap döneminden 86 TL aidat ücreti alınmış. Uzun yıllardır Garanti Bankası müşterisiyim. 5 adet otomatik ödeme talimatım var ayrıca kredi kartı için her ay en az 3000 TL harcama yapıyorum ve düzenli bir şekilde ödüyorum.


Buna rağmen hala aidat ücreti kesiyorlar. Aidat ücretini iade etmediğiniz takdirde hem kredi kartı iptali hem de bankanızda olan hesaplarımı kapatarak sizi tüketici hakem heyeti mahkemelerine şikayet edeceğim. Ayırca geçmiş yıllara ait ödediğim aidat ücretlerini talep edeceğim.

Şaziye 190 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Şaziye T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön