4 g
Yorum Yap
#11445723

Garanti Bankası Kredi Kartı Aidat Ödemesi Kesiyor!

Yıllardır aynı sorunu halledebilmek için uzun savaşlar veriyorum. Kredi kartının hesap kesim tarihine 1 dakika kalımı Garanti Bankası Bonus kartıma yıllık aidat bedeli isimi altında para kesilmekte ve ben müşteri hizmetlerini aradığımda bunun geri ödemesini yapamıyoruz cevabı verilmekte. Daha sonra farklı kanallardan şikayetimi dile getirip günlerce uğraştırıp geri ödenmekte. Bu yüzden bir önceki sene kredi kartımı iptal talebinde bulundum iptal edip sonra tekrar ödemeyi geri alıp devam ettim.


Y** K**, V** kredi kartlarımda hiç bu şekilde sorun yaşamıyorum. Arıyorum ve direk iptal ediyorlar. Zaten yıl içerisinde yaptığımız alışverişler üzerinden aldıkları faiz yetmediği gibi bunun üstüne yıllık ücret kesintisi yapıyor ve bunu Garanti Bankası sınırın üstünde yapıp tüketicilerinin şikayetlerini süründürerek çözümlüyor.

Erkan Erkan 226 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler