21 Ocak 2014 #2247547

Garanti Bankası Kredi Kart Harcama İtirazıma Yanıt Vermedi

Garanti Bankası Kredi Kartımdan bilgim dışında yapılan harcamaya itiraz ettim ve dilekçe gönderdim. Bir ayı aşkın bir süredir haftada birkaç kez müşteri hizmetlerini arayarak durumunu kontrol ettim, çünkü hiçbir geri dönüş yapılmıyor. Aramalarımda bana işlemin devam ettiği ve beklemek zorunda olduğum bilgisi verildi.


Bir süre sonra harcamanın yapıldığı firma ile iletişime geçtim. Bankanızın henüz bu firmaya herhangi bir başvuru bile yapmamış olduğunu öğrendim. Bu firma ile görüşerek ödemelerimi geri aldım. Bankanızla tekrar iletişime geçerek bunca süredir neyi beklediğimi sordum. İşlemlerimin henüz başlamadığını zaten paramı aldığımı bir işleme gerek kalmadığını bildirdiler. Dilekçelerime yanıt vermediler.

A.akın 137 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Ahmet Akın Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön