20 Mart 2013 #1697393

Garanti Bankası Kredi Kart Ekstremi İstemediğim Tarihte Çıkartıyorlar!

Kredi kartı ekstrem ilk çıktığında ayın 19'u değil 2. haftası (10)'u olsun dedim tamam denildi ilk ekstre 19'unda geldi tamam sonrakiler 10'un da gelsin en azından dedim baktım ki 19'u önümüzdeki ay uyacak tamam o zaman şimdilik kalsın ayın 19'unda çıkmaya devam etsin dedim hem ilk ekstrem yanlış çıktı, hemde şimdi ayın 10'unda ekstrem çıktı amacınızı anlayamıyorum?


8 gündür borcum ödenmemiş gözüküyor. Bu ne umursamaz bir tavırdır. Yaşadığım sorun giderilmez ise Banka Denetleme Kurumundaki tanıdıklarımla irtibata geçeceğimi beyan ederim. Müşteri yöneticilerinin tavırlarından bahsetmiyorum bile.

Caner 44 Okunma

Cevaplar

  • Caner21 Mart 2013

    Hala dönüş olmadı kk ekstrem gecikmede gözüküyor nasıl çalışıyorsunuz bu ne rezilliktir? Hala dönüş olmadı borcum 1ay ertelenirse onu da uygun bulabilirim ama hiçbir şey yapılmaz ise en geç 25 mart günü bdk ile iletiime geçeceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön