24 Haziran 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Ve Kredi Dosya Masrafı!

Garanti Bankası'nın kredi kartı müşterisiyim. Bankanız tarafından kartıma yansıtılan yıllık aidat ücreti Yargıtay 13. hukuk dairesince verilen ve ekte sunulan 2011/4736 esas ve 2011/11579 sayılı son karara göre ise yıllık kart aidatının bk,125 md ve hgk 2010/1-93-88 sayılı kararı uyarınca on yıl geriye dönük olarak tüketiciler tarafından alınabileceğine ilişkin hükmü kesinleşmiştir.

Kartıma yansıtılan yıllık kart ücretinin faizi ile birlikte ve kullanmış olduğum kredilerin dosya masraf tutarlarını defaten tarafıma iadesini, aksi taktirde alacağımın tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Cem 718 Okunma

Cevaplar

  • Cem27 Temmuz 2014

    0 tl borcui olan kullanmadığım kapali kredi kartima borç yansıtılmış temmuz ayı ekstersinde bu ne saçmalık yukarida yazmis oldugum sikayet hakkinda 1 aydir hala geri bildirim yapilmadi yasal hakkimi kullanacagim bu saatten sonra!!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimiz Cem D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön