03 Şubat 2014

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Ödemek İstemiyorum!

Șikayetim var kardeşim göz göre göre mağdur edilmeye! Yıllık üyelik bedeli adı altında 69 tl yansıtıldı hesabıma. Ne diye alıyorsunuz bu bedeli benden zaten alacağınızı fazlasıyla alıyorsunuz bizden.


Bugün aradım bankayı yıllık aidatı iptal etmenizi istiyorum dedim yok iptal edemeyiz dedi hanımefendi tamam dedim bir daha aradım kart aidatı yüzünden kartımı iptal etmek istiyorum dedim tamam dedi kart iptal başvurunuzu aldım 7 gün içerisinde iptal olacak dedi tamam dedim. Bir detayı kaçırmışım borcunuz 412 tl dedi benim borcum 340 tl falandı 69 tl'ye beraber 412 tl oluyordu. İşin aslı ben o 69 tl'lik aidatı ödemek istemiyorum kardeşim gereğinin yapılmasını istiyorum!

Hüseyin 503 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Abdülselam K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön