01 Şubat 2014 #2269026

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı Kesiyor!

4 yıldır kullandığım kredi kartımı Aralık ayında kapattırdım. Bankanızın araması karşılığında kartımı tekrar açtırdım. Karşılığında 59,99 tl bonus yüklediler. Ama haftası geçmeden kart ekstrem geldi. Kartta 70 tl üyelik bedeli alınmıştı. Çağrı merkezini arayarak itiraz ettim. sadece 40 tl sını iade edebileceklerini ilettiler. Kartımı yeniden kapattırdım.


Ben kartımı kapattırdım. Garanti kartı iptal diye yeni kart yolladı. Siz nasıl olurda kapanmış karta yeniden yıllık bedeli kesersiniz. Hangi hakla. Kesinlikle bu yıllık bedeli kabul etmiyorum. Hakem heyetine başvurdum. BBDK ya yazılı itiraz dilekçemi ilettim. Ayıptır yahu.

Esma 82 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Esma K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön