11 Şubat 2014 #2286708

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı

Garanti Bankası'ndan 2007 yılında almış olduğum kredi kartını bu zaman kadar düzenli şekilde kullanıp ödemelerini yaptım. Her yıl gelen kart aidatını müşteri temsilcisini aradığım zaman iptal ediyordu. Bu yıl benden 69 tl kart aidatı kesilmiş, bankayı aradığımda bunu kanun gereği aldıklarını ve geri iade edemeyeceğini söylediler. Benim anlamadığım önceki yıllarda iptal edilen ücretin şimdi neden iptal edilemediği ayrıca kanunende kart aidatının yasak olduğu halde neden kanuni bir hakmış gibi biz almak zorundayız diyorlar.


Benden kesilen aidatın geri ödenmesi talep ediyorum eğer geri ödenmezse garanti bankasıyla da bir daha çalışmamayı her türlü ilişkimi kesmeyi düşünüyorum.

Sefer 68 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Sefer K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön