05 Nisan 2013 #1726340

Garanti Bankası Kredi Kart Aidatı!

Garanti bankası her yıl olduğu gibi kart ücreti alıyor 59,00 tl ne sebeple yasal değil sorusuna verilen tek cevap yasal olmadığını biliyoruz ancak bize tanınmış opsiyon siz bilirsiniz iptal edin başka bir cevap yok bu mudur müşteri memnuniyeti yıllardır çalıştığım banka birde maaş müşterisi değilim diye 40 tl hesap ücreti tahsil ediyor her katılımcıdan bu şekilde yılda bir kere yeterli zaten yalnız herkese aynı muamelede yok eşim aradığında kart ücretiniz iade ediliyor efendim cevabını alıyor nasıl bir anlayış bunun açıklamasını kim yapacak.

Sibel 69 Okunma

Cevaplar

  • Sibel24 Temmuz 2013

    başlangıçta sorun çözücü tavırlarından dolayı garanti bankası memnuniyetimi ve gerçek yerini yine sağlamıştı ve sonrasında 1 ay geçmeden yine aynı hesap ücretini kesmesiyle yanıldığımı gösterdi tekrar kesecekseniz enden iade ettiniz anlaşılamaz bir durum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön