15 Eylül 2014

Garanti Bankası Kredi Kapatma Sorunu!

63***09 nolu Garanti Bankası müşterisiyim. Garanti Bankası'ndan kullanmış olduğum krediyi 04.08.2014 tarihi itibariyle toplu ödeme yaparak kapattım.Hesabımı da kapatmak istediğimde hayat sigortamın hesaba geri yatıracaklarını ve onuda hesaptan çektikten sonra kapatacaklarını ilettiler.


Fakat üzerinden bir hafta geçmesine rağmen hesabıma geri yatan para olmadı ve üzerine ne müşteri temsilcime nede telefon bankacılığına ulaşıp gerekli bilgiyi alamadım. Kredi alırken veya kredi aylık ödemesini geciktirdiğimde 100 kere aryan bankaya şimdi ulaşamıyorum. Kredi alması'da kapatması'da çok büyük problem.

Evren 325 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Eylül 2014

    Müşterimiz Evren Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön