24 Nisan 2013 #1761832

Garanti Bankası Kredi İşlemleri!

Bugün Garanti Ataşehir şubesini ihtiyaç kredisini sormak için aradım. Telefon açınca bana kimlik numarasını sordular ona göre gerekli olan servise aktarayım dediler ve bende verdim, servise aktardıklarında o kişi bana yine kimlik nosu sordu ben biraz önce vermiştim dedim ama yine istediler, baba ismi doğum yeri sordular peki dedim yine verdim ama sorgulamaları bitmedi.


Başka şeylerde istemeye başladılar o zamanda kızdım ben sadece kredi faiz oranlarını sormak istiyorum dedim ve oranı aldım kapattım. Acaba bu şubemi bu şekilde iş yapıyor diye Suadiye şubesini aradım aynı şekilde yine kimlik nosu istediler. O zaman anladım ki bankanın parolası.

Reyhan 247 Okunma

Cevaplar

  • Reyhan24 Nisan 2013

    bu gün beni aradılar ama ben dışarıda olduğum için telefonum çantadaydı ben telefonumu çıkarana kadar telefonu kapattılar saygılar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön