21 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kredi İşlem Ücretleri!

Garanti bankasından 355 TL ödemeli kredi çekmiştim. Ancak her ay ekstre gönderim masrafları adı altında ücret kesintisi yapıyorlar. Gişedeki elemana bu kesintinin neden olduğunu sorduğumda hesap ekstresinin ve gönderiminin ücreti olduğunu söylüyorlar. Ekstre almak istemediğimi söylediğimde mail olarak ücretsiz gönderebiliriz diyorlar.


Her defasından mail adresimin işlendiğini ve mail adresime göndereceklerini söylemelerine rağmen halen her defasında ücret kesilmektedir.Ayrıca zaten mail adresim bankanın benden aldığı bilgilerim arasında mevcuttur.Bu kesintilerin tarafıma iadesini istedim ancak hiçbir yetkili bu konu ile alakalı tarafıma dönüş yapmadı.

Mustafa 32 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa29 Haziran 2013

    Yazdığım şikayet ile ilgili herhangi bir çalışma yapmayan Garanti Bankasında Müşteri Hizmetleri anlayışları sanırım müşteriden nasıl haksız yere para alabiliriz hesabı yapmakta...

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön