23 Ocak 2014 #2252515

Garanti Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesti

Garanti Bankası'nın 158**55 numaralı müşterisiyim. Garanti Bankası'nda hem kredi kartım var, hem de tüketici kredisi hesabım var. Kredi kartıma borcumdan 1.550,00 TL fazla para yatırdığım için iadesini istedim. Onlarda elden vermeyeceklerini kredi hesabıma havale yapabileceklerini söylediler. 24 saattir en az 10 defa internet bankacılığından hesabımı kontrol ettim hiç bir hesabımda bu para görünmüyor. Bu sabah Garanti telefon bankacılığını aradım, paranız yatmış ama 58,00 TL hesap işletim ücreti kesilmiş denildi. Eğer ki Garanti Bankası haksız kesilen 58,00 TL' mi iade etmezse tüm hesaplarımı kapatırım, bir daha önünden bile geçmem.

Akif 95 Okunma

Cevaplar

 • Akif27 Ocak 2014

  Mesai bitmesine rağmen Garanti Bankası henüz mağduriyetimi gidermedi, haksız kestiği parayı iade etmedi...Oysa, cumartesi günü arandığımda sorunun pazartesi çözüleceği sözü verilmişti.

 • Akif27 Ocak 2014

  Garanti Bankasından Özcan Bey, 25/01/2014 günü benimle iletişime geçti ve sorunun bugün yani 27/01/2014 günü çözüleceğini iletti. Kendisine teşekkür ediyorum ve paramın iade edilmesi için bekliyorum. Param iade edildiğinde yine buradan belirteceğim ve değerlendirmeyi yapacağım.

 • Akif24 Ocak 2014

  Garanti Bankası hala benimle iletişime geçmedi ve paramı iade etmedi...Anlaşılan müşteri memnuniyeti diye bir değerden haberleri yok!

 • Akif23 Ocak 2014

  Öyle kopyala yapıştır metinlerle ilgilenilmiş, sorun çözülmüş olmuyor. Bekliyorum hala aranmadım ve kesilen miktar iade edilmedi...Sözümün arkasındayım Garanti Bankası haksız kestiği ücreti iade etmezse tüm hesaplarımı kapatacağım aleyhinize her yerde kampanya yapacağım. Tüm tanıdıklarımı sizin bankanızdan el çektireceğim. 8 yıllık müşterinize yaptıklarınız ayıptır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimiz Akif B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön