31 Ocak 2014 #2268854

Garanti Bankası Kredi Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Daha öncesinde Garanti Bankası maaş müşterisiydim. Şu sıralar şirketim bir başka banka ile anlaştığı için artık maaş müşterisi değilim fakat Garanti Bankasından 23,000 TL kredi kullandım ve aylık taksitlerimi eskiden maaş aldığım vadesiz mevduat hesabıma yatırıp ödemekteyim.


Fakat bir şey söylemeksizin haber vermeksizin benim yatırdığım kredi taksitim ve hayat sigortam olan 526+19 = 545 TL'den hesap işletim ücreti kesilmiş ve kanunlarda olmadığı halde ısrarla kesilmeye devam edilmiştir.


Üstelik kredi hayat sigortam yatmadı diye birde üstüne üstük bana mesaj gönderen ve birbirlerinden bir haber olan bu Garanti Bankasıyla şirketimin artık neden çalışmadığını daha iyi anladım. Yeter artık!

Enez 55 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz Enez F. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön