13 Mayıs 2013 #1793382

Garanti Bankası Kredi Faiz Oranları!

Ev almak amacıyla 120 ay vadeli konut kredisi faiz oranlarını araştırmaya başlamıştım ve emlakçım vasıtasıyla Garanti Bankası ANK Etimesgut şubesine yönlendirildim. Yetkili kişi 0, 65 faiz oranıyla yardımcı olabileceğini söyledi. Bunun üzerine tapu belgelerini kendisine faksla gönderdik ve ekspertiz başlatacağını belirtti.


Birkaç gün sonra kendisini aradığımızda ekspertizin tamamlandığını lakin 0, 65 oranın geçerliliğini yitirdiğini, 0, 71 den yardımcı olacağını belirtti. Kısacası kendisi bizi son noktaya kadar oyalamış ve güncel faiz oranını kabul edeceğimizi düşünerek faizi 0, 71 çekerek kabul edeceğimizi düşünmüş. Kendisini ve Garanti Bankasını etik olmayan bu davranıştan ötürü kınamaktayım.

Sercan 90 Okunma

Cevaplar

  • Sercan18 Haziran 2013

    Konuyla ilgili banka personeli (mh) iletişime geçmiştir. Artık sözkonusu personel hakkında bir işlem yapılmışmıdır bilmiyorum ama, bundan sonra garanti bankasıyla olan ilişkilerim bitmiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön