12 Ağustos
Yorum Yap
#10779765

Garanti Bankası Kredi Dosya Masrafı Ücreti İade İşlemi

2014 yılında kredi dosya masrafı iadesi için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulundum ve davayı kazandım fakat akabinde karşı dava açtınız ve çekmiş olduğum ihtiyaç kredisini konut kredisi olarak göstermişsiniz buna istinaden davayı kazanmışsınız!


Ve şimdi Dündar Hukuk Bürosu tarafından aranarak ödeme yapmazsam icra işlemi başlayacağını söylediler.


Çekmiş olduğum kredinin tüketici kredisi olduğu sizden almış olduğum evraklarda bellidir. Müşterinize yapmış olduğunuz bu saygısızlığı düzeltmeniz adına buraya yazma gereği duydum inşallah çözüm odaklı olursunuz aksi halde hodri meydan buyurun haciz gönderin!

Şener 266 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Ağustos

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler